arama

Hakkımızda

Bugüne kadar birçok site ziyaretçilerimize seyahat konusunda destek vermeye çalıştık ve çalışmaya azimle devam edeceğiz.

Bu süreçler boyunca fark ettik ki bir seyahat gezi sitesi için en zor olan konu; bilgi sağladığı sektörde faaliyetlerine devam etmesinden çok kendisini en doğru şekilde, en uygun kitleye ifade edebilmesi.

“Hakkımızda” yazısını yazmaya karar verdiğimizde, bunun gerçekten de düşündüğümüz ve başka firmalara anlattığımız kadar kolay bir iş olmadığını anladık.
Biliyoruz ki, tanıtım yazıları belki de bir web sitesinde en son okunan bölüm. Ancak her gezi ve seyahat sitesinin reklam ve tanıtım materyallerinin bir bölümünde mutlaka kendini anlatan bir bölümün olması şart. Ve tabi ki bu yazının son derece kısa ve verilen konular makaleler konusunda net bilgiler içermesi gerekiyor. TCT  theculturaltravels için kısaca; ” Size güncel gezi ve seyahat ile bilgileri sunan ”  bir site diyebiliriz. TCT  theculturaltravels’i biraz daha yakından tanıdığınızda benzer gezi sitelerinden biraz daha farklı olduğunu anlayabilirsiniz.

Peki TCT  theculturaltravels, diğer gezi seyahat sitelerinden neden farklıdır?
Çünkü her şeyden önce İşimizi gerçekten severek yapıyoruz, sizler için reel olarak gezi notlarını ilk ağızdan alıyor ve özgün olarak konularımızı işliyoruz size sunuyoruz. Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Size bilgi vermek ve doğru bilgi sağlamak adına daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz. Kendimizi geliştirmek, TCT  theculturaltravels site ziyaretçilerimize yeni destinasyonlar sunabilmek adına sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları ziyaretçilerimiz için mutlu olacakları şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.

Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı ziyaretçinin seyahatlerini aynı anda planlamasına içeriklerimizle yardımcı olurken, çeşitli taleplerle karşılaşıyoruz. Ancak bu taleplerin neden karşılanamayacağına dair bahaneler aramaktansa, bu taleplerin nasıl karşılanacağı üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu tur programlarını hazırlarken”bahaneler” değil “çözümler” üretiyoruz.

Hizmet verdiğiniz müşteri her kim olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak isteniyorsa mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her tur programı için iş akışını düzenliyor ve bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.
Elbette TCT  theculturaltravels’i farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden “farklı” olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.

Güncel yazılarımızı takip etmeyi unutmayın..